Pszesłomki - najlepsze jednorazowe słomki do napojów

W związki z dyrektywą Unii Europejskiej (2019/904) od 1 stycznia 2021 roku wprowadzony został zakaz wprowadzanie do obrotu jednorazowych słomek do napojów wykonanych z plastiku, a co za tym idzie sieci hurtowni, a także sklepy, nie będą mogły posiadać w swoim asortymencie tego typu słomek.

Jeśli jesteś dystrybutorem, sprzedawcą lub sprzedawcą detalicznym, który chce rozszerzyć swoje portfolio ekologicznych produktów, to Pszesłomki są tym czego szukasz i już dziś powinno pojawić się w Twoim asortymencie.

Nasze słomki pakowane po 500, 100, 50 i 20 sztuk są gotowe, aby już dziś znaleźć się w ofercie Twojego sklepu. Zapewniamy wygodne minima logistyczne i elastyczność zamówień, dzięki czemu każde, nawet niestandardowe zamówienie, zostanie bez problemu zrealizowane.

Palety mogą zostać wysłane bezpośrednio do Twojego magazynu, a jeśli nie posiadasz własnego magazynu, możemy wysłać je bezpośrednio do Twoich klientów.

Skontaktuj się z Nami  w celu dopasowania najlepszej oferty dla Ciebie.

Trzy powody, dla których warto wybrać słomki ze słomy

Jednorazowe, ekologiczne i w 100% biodegradowalne. Eko słomki przyjazne planecie.

Pszesłomki są w 100% naturalnym produktem, bez grama plastiku

Nasze ekologiczne słomki wykonane są z łodyg pszenicy, surowca naturalnego, który nie zaśmieca Ziemi i oceanów. Pszesłomki nie zawierają plastiku ani bioplastiku (PLA). W procesie produkcji nie wykorzystujemy żadnych środków chemicznych.

Pszesłomki nie rozmiekają jak słomki z papieru

Pszesłomki nadają się do wszystkich napojów, także tych ciepłych. Nawet po kilku godzinach spędzonych w płynie, słomka ze słomy nie rozmięka  i nie rozpuszcza się zachowując oryginalny smak napoju.

Pszesłomki są w pełni biodegradowalne i kompostowalne

Nasze ekologiczne słomki są naprawdę przyjazne planecie, ponieważ podczas produkcji wykorzystujemy rolnicze produkty uboczne - słomy, która wcześniej była traktowana jako odpad. Pszesłomka rozpoczyna życie zaraz po żniwach, a kończy wraz ostatnim łykiem napoju. Zero waste, naturalnie!

Czy masz jakieś pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - napisz lub zadzwoń, odpowiemy na każde pytanie

[email protected]

Odpowiadamy w 24 godziny

+48 696 972 446

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

Kłaczyna 80

58-173 Roztoka

Skontaktuj się z nami

Przydatne informacje - oferta hurtowa

QUALITY
I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
DISTRIBUTION
I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasz sklep korzysta z plików "cookies" aby świadczyc usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. 
Dowiedz się wiecej.